wymiana silnika Opel Campo 2.3 b

Opel Campo

wymiana silnika Opel Campo 2.3 b

Postprzez stencel1 » 02 sie 2014, 00:21

Witam
Pomocy sprawiłem sobie Opla Campo 2.3 z silnikiem isuzu zagazowany i teraz czeka mnie wymiana silnika (pęknięta stopka korbowodu, pogięty korbowód, pęknięty tłok i dziura w misce olejowej) i tu kuruję pytanie do użytkowników lub znawców tych samochodów jaki silnik by można było wstawić ? 2.3 ciężko dostać skrzynia ok i wolał bym ją zostawić.
Pozdrawiam
stencel1
 

Re: wymiana silnika Opel Campo 2.3 b

Postprzez pawel_campo.OP » 10 wrz 2014, 09:34

hej

Zajmuje sie z kolega remontem campo 2,3 benzyna 91 rok , wprawdzie silnika nie ruszamy bo mamy dobry , ale w sprawie tego auta , gdzie kupić części dobrze i tanio a także inne sprawy związane z tym autem służę pomocą :) My wymienilismy ramę, zakonserwowaliśmy, jesteśmy na etapie składania auta, później idzie do malowania. Niedługo zamierzam wrzucić zdjęcia z całego remontu na forum . Jak coś odezwij się na priv.
pawel_campo.OP
 

Re: wymiana silnika Opel Campo 2.3 b

Postprzez stencel1 » 13 wrz 2014, 02:44

napisałem do was ale nie wiem czy w dobrym miejscu, nigdy nie pisałem na forach
stencel1
 

Re: wymiana silnika Opel Campo 2.3 b

Postprzez lesnik87 » 19 lis 2014, 21:10

Witam posiadam opla campo 2,5 td silnik isuzu, od jakiegoś czasu huczy w tylnym moście ostatnio bardziej dwa pytania
czy tylni most z tropera 3,1 pasuje do tego campiacza bo do campo 2,5 trochę sobie życzą, i czy rzeczywiście są jakieś sposoby na zmniejszenie tego huczenia przynajmniej na jakiś czas. pozdrawiam dzięki za pomoc
lesnik87
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 lis 2014, 20:59

Re: wymiana silnika Opel Campo 2.3 b

Postprzez stencel1 » 07 lut 2015, 15:20

Zmiana oleju może trochę pomóc lecz nie koniecznie
stencel1
 


Powrót do Isuzu Pick-Up / Campo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości