Uważajcie na serwis PAT'a w Łodzi na ul.wierzbowej!!!

Isuzu Trooper/Bighorn, Opel Monterey, Holden Jackaroo, Honda Horizon, Acura SLX

Uważajcie na serwis PAT'a w Łodzi na ul.wierzbowej!!!

Postprzez Wróbel » 20 gru 2008, 20:10

Jak się niedwano okazało mistrz PAT(zresztą jedne z członków naszego forum) z ul.wierzbowej w Łodzi nie ma pojęcia o Trooperach III generacji a już napewno tych z silnikami 3.0DTi. Aż dziwie się że udało im sie dobrze zrobić u mnie rozrząd bo juz w drugim takim trooperze im nie wyszło :!: Jest do tego osobą nie poważną. Mieli u mnie wymieniać pompę oleju gdyż jak pisałem w innym temacie jest problem z cisnieniem oleju rano. Przez 3 tygodnie okłamywał mnie że ściąga tą pompę miała byc po tygodniu, później ze dwa dni itd wymyslał przerózne historie dlaczego tej pompy nie ma, by w końcu powiedziec mi żebym sobie sam załatwił... a On mi założy. Wkur... na maksa zadzwoniłem do Delty do Wrocławia gdzie po dość wyczrpujacej rozmowie dowiedziałem sie że do tego auta sa dwa rodzaj pomp oleju(tej głównej) -a on ścigał ciekawe co:?: Lepsze było to co mi tez sie zreszta wydawało oczywiste ze nie da sie zdjagnozowac czy to pompa padła nie demontując jej a juz napeno nie sprawdzajac manometrami. Jak widac on ma rentgen w oczech ciekawe co by zrobiły gdyby to nie pompa :?: wymieniłnby mi pewnie cały silnik. Tym bardziej ze pompa pozniej daje juz cisnienie jak z fabryki :!: A powodów braku tego cisnienia moze być wiele. Na koniec dodam iż za wymiane pompy powiedział 600zł gdzie w delcie biore 400zł i trwa to u nich 3 godziny a nia jak u niego dwa dni :shock: Za rozrzad wzieli odemnie 300zł gdzi w Delcie biora 100zł.

Ale najgorsze jest to że unieruchomił mi auto na ponad 1,5 miesiaca dopiero po nowym roku jade do wrocławi bo maja wolny termin. Zamiast powiedziec uczciwei: nie wiem, nie umiem, nie znam sie, nie mam dostępu do częsci, to nie "u niego wszystko sie zrobi i napewno"!! szkoda tylko ze za jego gadkami nie idzie czyn. Z drugiej jednak strony ciesze sie ze tak sie stało bo mogło mnie to kosztować 5 razy wiecej a auto mogło stanąć u niego w warsztacie na wieki.

Takze była to moja ostatnia wizyta w tym pseudo warsztacie. Radze wszystkim omijać tego niepowaznego człowieka!!
Wróbel
 
Posty: 236
Dołączył(a): 12 paź 2008, 22:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Uważajcie na serwis PAT'a w Łodzi na ul.wierzbowej!!!

Postprzez PAT4x4 » 20 gru 2008, 22:25

Witam
Małe wyjaśnienie.
Szkoda że tak wyszlo ale naprawdę ktoś mi nie dostarczył pompy.(99% części zawsze mam na czas i staram się żeby koszta były OK )
Co do czasu naprawy zawsze podaje dłuższy wrazie kłopotów Rozrząd też miałeś mieć robiony cały dzień a odebrałeś po 4 h gotowe auto.(nie tylko to było robione)
Koszt był do dogadania ale tu nie muszę się tłumaczyć. (patrząc na post po pierwszej wizycie nie miałeś pretensji).( na częściach też mogłem zarobić czego nie zrobiłem i byłeś zadowolony z kosztów)

za zaistniałą sytuacje moge tylko przeprosić choć nie byla to moja wina.
pzd PAT
P.S.
Aha jeszcze jedno co by było jak bym rozebrał wszystko i nie miał pompy na miejscu i stało by auto do czasu sprowadzenia.
Napewno jak pompa by była dobra nie miałbyś jej kosztów .(jeszcze nie było żebym narażał klienta na koszta)
pzd PAT
Ostatnio edytowano 20 gru 2008, 22:52 przez PAT4x4, łącznie edytowano 1 raz
PAT4x4
 

Re: Uważajcie na serwis PAT'a w Łodzi na ul.wierzbowej!!!

Postprzez Wróbel » 21 gru 2008, 01:13

PAT4x4 napisał(a):Szkoda że tak wyszlo ale naprawdę ktoś mi nie dostarczył pompy.(99% części zawsze mam na czas i staram się żeby koszta były OK )


Najpierw mi mówiłeś że pompe ściagniesz, pózniej ze ją sciągasz z Wrocławia że sie z nimi dogadałęś a na koncu kręciłes że jednak od kogo innego ściagasz. Na koniec mi powiedziałęś żeby sobie zamówił sam, szkoda tylko że są dwa rodzaje tych pomp mniejsze i wkesze, no ale skąd ty mogłes o tym wiedzieć skoro wiedze o tym aucie masz zerowa. Ale jak by byli nieuczciwi we wrocku to by mi wysłali i jak by nie trafili to bym został z pompa za pareset złotych. BRAWO :!: Ale najciekawsze jest to że ty nie zbadałeś nic a kazałes pompe sicągać pytałem kilku mechników i zaden bez sprawdzeni nie kazałby pompy kupować, a ty masz rentgen w oczach??


PAT4x4 napisał(a):Aha jeszcze jedno co by było jak bym rozebrał wszystko i nie miał pompy na miejscu i stało by auto do czasu sprowadzenia.
Napewno jak pompa by była dobra nie miałbyś jej kosztów .(jeszcze nie było żebym narażał klienta na koszta)
pzd PAT


Ty nawet manometrami nie sprawdziłes a już chcesz rozbierać. To jest to "zróbmy remont moze pomoze" :shock:
Nie miałbym kosztów a co kupiłbyś ja ode mnie??

Ja sie kosztów nie czepiałem. Ja jestem z tychh ze jak sie na cos zgadzam to nic pozniej nie mowie. Podałem te róznice zeby widzieli inni i mieli porównanie. Delta nie robiła mi rozrządu wiec nie moge porównac wiem ze tyle biorą. Ty zrobiłeś i patrza obiektywnie na twoja wiedze o tym troopku to chyba ci sie udało.o Częsciah nic nie pisz bo załatwiłeś w tej samej cenie co mieli w intercars co mogłem od reki tez kupic powiedziałes ze sam kupisz zgodziłem sie, logiczne ze gdybys powiedział drozej przywiózł bym je sobie sam. A ty na nie napewno dostałes upust.

Tu nie chodzi o cene bo gdybym ja wiedział że ty zrobisz tak jak trzeba to ja my sie i na te twoje ceny zgodził po co mam jezdzic po wrocławiu ale patrzac na twoje podejscie i wiedze to strach auta oddawać

Gdybys powiedział w prost jest ciezko z czesciami, nie robiłem wczesniej takiego auta poszukaj kogo innego to ja bym zrozumiał i nie miał pretesnji nie mozna sie znac na wszystkim. Ale ty przygrałeś w ... Uziemiłeś mi auto, bo gdyby wczesniej udał sie do kogo innego to bym juz miał zapewne gotowe. a tak swieta i zostałem na kolejne tygodnie bez samochodu. Tym bardziej ze wiedziałes ze mam wyjazd w góry i potrzebuje auta. To jest poważne podejscie według ciebie :?:

Taka sama gadka była z odpalaniem. "Wiem rozmawiałem z kolegami wiem o co chodzi, zrobi sie bedzie palił super" Jakoś ci sie nie udało w tym srebnym troopku tej wspaniałej wiedzy wcielić w życie. Auto jak cieżko paliło tak pali ciezko i z moim było by to samo :!:

Nie bierz sie za coś o czym nie masz pojęcia bo nasze samochody nie są królikami doświadczalnymi :!:
Wróbel
 
Posty: 236
Dołączył(a): 12 paź 2008, 22:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Uważajcie na serwis PAT'a w Łodzi na ul.wierzbowej!!!

Postprzez PAT4x4 » 21 gru 2008, 11:19

To co mam sobie do zarzucenia to jest tylko to że części nie załatwiłem i przegiołem z czasem .
za co przeprosiłem
PS
a jezeli o odkupienie pompy to wierz mi że mam sporo już części co klienci kupili nie takie jak trzeba albo były nie potrzebnie ściągnięte a ile już sie przydało ;)

""Jak chodzi o intercars to ja tańszego w Łodzi nie znalazłem co prawda nie kupiłem w koncu u nich tego rozrządu bo Pat załatwił taniej "" ;)


Ja kończe temat

pzd PAT
PAT4x4
 

Re: Uważajcie na serwis PAT'a w Łodzi na ul.wierzbowej!!!

Postprzez Wróbel » 21 gru 2008, 20:49

PAT4x4 napisał(a):To co mam sobie do zarzucenia to jest tylko to że części nie załatwiłem i przegiołem z czasem .
za co przeprosiłem
PS
a jezeli o odkupienie pompy to wierz mi że mam sporo już części co klienci kupili nie takie jak trzeba albo były nie potrzebnie ściągnięte a ile już sie przydało ;)

""Jak chodzi o intercars to ja tańszego w Łodzi nie znalazłem co prawda nie kupiłem w koncu u nich tego rozrządu bo Pat załatwił taniej "" ;)


No fakt róznicy było może ok 10 zł( z tym ze nie napewno) na czesciach, zwarcam honor :)21

"Przegiołem z czasem. za co przeprosiłem" co mi z twoich przeprosin jak ja auto mam unieruchomione :?: 1,5 miesiaca :!:
To jest powazne podejscie :?: ja bym nie miał pretensji gdybys po tygodniu mi powiedział że nie bedzie czesci ale po twoich bajkach i zapewnieniach(kłamstwo za kłamstewm) ze na 1000% auto do swiat bedzie gotowe po 3 tygodniach mi mowisz ze ich nie bedzie i kazujesz mi samemu sciagać coś czego nie jestes sam a juz napeno ja załatwić, z prostych powodów bo nie wiemy ktory model:?:
Zastanów się :!:
Wróbel
 
Posty: 236
Dołączył(a): 12 paź 2008, 22:44
Lokalizacja: Łódź


Powrót do 1998-2002

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości