Zabawy z elektronika - Pytania ogolne

Isuzu Trooper/Bighorn, Opel Monterey, Holden Jackaroo, Honda Horizon, Acura SLX

Zabawy z elektronika - Pytania ogolne

Postprzez Serg » 18 mar 2009, 14:44

Chyba kazdy z nas lubi wymiane przepalonych zarowek i bezpiecznikow :twisted:
No to zaczynamy, rozbieral ktos przyciski od zalaczania swiatel przeciwmgielnych, w wlaczniku tylnich spalila sie zarowka a znajac japonczykow tak latwo tego nie rozbiore ;)
Isuzu Monterey 3.1 LTD, +2", KL78 32", EGR, Superwinch, Safari, ARB
Avatar użytkownika
Serg
Moderator
 
Posty: 959
Dołączył(a): 21 paź 2008, 09:46

Re: Zabawy z elektronika - Pytania ogolne

Postprzez posti » 19 mar 2009, 11:25

serg napisał(a):Chyba kazdy z nas lubi wymiane przepalonych zarowek i bezpiecznikow :twisted:
No to zaczynamy, rozbieral ktos przyciski od zalaczania swiatel przeciwmgielnych, w wlaczniku tylnich spalila sie zarowka a znajac japonczykow tak latwo tego nie rozbiore ;)


Czesc ja ostatnio w swoim wymieniałem w klilku guzikach wymiana prosta jak drut, dobrze sie zaopatrzyc w jak najszerszy płaski srubokret (do wyrwania włącznika z tapicerki ) , a wcale mocno nie siedzi zarówki sa z długimi wasami nie wiem jaki to rodzaj, poszedłem do sklepu z wyciagnieta i koles dał taka sama chyba 3 zyka jedna. Potem trzeba przełozyc nowa do takiej małej gumki zagiac na niej i reszte drutów odciac, wtyknac na miejsce i patrzec jak sie pali ładnie ( całe auto ) całosc nie zajmie wiecej niz 5 minut :)21 pozdro
Opel Monterey 3.0 DTI '99
posti
 
Posty: 68
Dołączył(a): 17 gru 2008, 08:21

Re: Zabawy z elektronika - Pytania ogolne

Postprzez Serg » 19 mar 2009, 16:23

posti napisał(a):Czesc ja ostatnio w swoim wymieniałem w klilku guzikach wymiana prosta jak drut, dobrze sie zaopatrzyc w jak najszerszy płaski srubokret (do wyrwania włącznika z tapicerki ) , a wcale mocno nie siedzi

Podwazales sam guzik czy razem z ta obwodka ? W manualu doczytalem, ze trzeba zdejmowac caly panel przedni :roll: :)
Isuzu Monterey 3.1 LTD, +2", KL78 32", EGR, Superwinch, Safari, ARB
Avatar użytkownika
Serg
Moderator
 
Posty: 959
Dołączył(a): 21 paź 2008, 09:46

Re: Zabawy z elektronika - Pytania ogolne

Postprzez hassan » 20 mar 2009, 17:15

Jak mniemam masz wersję przedliftową :) Na 100% nie wiem, ale jeżeli już to podważać razem z ramką :)

h.
był: Opel Monterey A 3.1 LTD '96, 265/75/16 BFG AT, +2" Lovells
jest: VW Transporter T3 Syncro

nigdy nie mów nigdy...
Avatar użytkownika
hassan
 
Posty: 599
Dołączył(a): 31 paź 2008, 14:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zabawy z elektronika - Pytania ogolne

Postprzez posti » 21 mar 2009, 15:11

serg napisał(a):
posti napisał(a):Czesc ja ostatnio w swoim wymieniałem w klilku guzikach wymiana prosta jak drut, dobrze sie zaopatrzyc w jak najszerszy płaski srubokret (do wyrwania włącznika z tapicerki ) , a wcale mocno nie siedzi

Podwazales sam guzik czy razem z ta obwodka ? W manualu doczytalem, ze trzeba zdejmowac caly panel przedni :roll: :)


Czesc może u mnie raczej z cała obwódka tzn. nie pod sam guzik tylko nieco dalej i trach z zatrzasków wyskakiwały bez prolemu pozdro
Opel Monterey 3.0 DTI '99
posti
 
Posty: 68
Dołączył(a): 17 gru 2008, 08:21


Powrót do 1992-1997

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości