Kompletna Honda Passport 3.2 V6 na części

Kompletna Honda Passport 3.2 V6 na części

Postprzez PassportV6 » 21 wrz 2017, 23:02

Witam :) Posiadam na sprzedaż wszystkie części do Hondy Passport z 95 roku. Wersja USA, 3.2 V6, automatyczna skrzynia, 4x el. szyby, klimatyzacja, szyberdach, zderzaki w chromie. Na sprzedaż absolutnie wszystko oprócz gołej karoserii z dokumentami. Jeśli na ramie nie ma numerów to też jest na sprzedaż. Zależy mi na szybkim pozbyciu się tego, więc ceny niskie i jestem otwarty na wszelkie propozycje i negocjacje. Przebieg 119779 mil. Auto jeździło do końca dopóki poprzedni właściciel nie wymyślił go sobie wyremontować. Lecz nie zdążył. Co się nie sprzeda to pojedzie na złom razem z budą. Rama była oczyszczona i pomalowana. Powymieniane niektóre drążki, przeguby, amortyzatory. Najbardziej by mi pasowało gdyby ktoś przyjechał i hurtowo powybierał co mu pasuje. Od przyszłego tygodnia zacznę rozbierać karoserię. Jestem otwarty na propozycje, ciężko określić ceny części bo tego nigdzie nie ma. Podam przykładowe.
-alufelgi 4x w bdb stanie, proste, nieporysowane z oponami BFGOODRICH MACADAM 245/70 R16 z listopada 2006 + zapas w kiepskim stanie z kiepską oponą
-opony zimowe 4 szt Mastercraft glacier-grip 235/75 R16 prawdopodobnie 2002. 2 szt nierówne zużyte

Proszę proponować ceny, na pewno się dogadamy
Wszelkich informacji udzielę najlepiej telefonicznie 694025809
Link do zdjęć: https://www.olx.pl/oferta/kompletna-hon ... oTFjo.html https://www.olx.pl/oferta/alufelgi-kola ... oTHbe.html
PassportV6
 

Re: Kompletna Honda Passport 3.2 V6 na części

Postprzez Jake » 21 wrz 2017, 23:26

Zrobisz prosze zdjecie deski rozdzielczej?
Ile chcialbys za zegary?
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4208
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Kompletna Honda Passport 3.2 V6 na części

Postprzez PassportV6 » 22 wrz 2017, 16:20

Będę jutro na miejscu to zrobię. Zaproponuj kwotę
PassportV6
 

Re: Kompletna Honda Passport 3.2 V6 na części

Postprzez Gregorius_83 » 03 paź 2017, 12:47

A ja dalej czekam na fotkę lamp przód. ;) Właściwie sporo gratów mogę wziąć, osprzęt silnika itp.
Gregorius_83
 

Re: Kompletna Honda Passport 3.2 V6 na części

Postprzez PassportV6 » 05 paź 2017, 17:41

Myślałem że już wysłane ;) podaj email na pw
PassportV6
 


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości