Hurtownia Elektryczna, zaciskanie oczek na przewodach Kraków

Hurtownia Elektryczna, zaciskanie oczek na przewodach Kraków

Postprzez Jake » 02 cze 2019, 20:47

Ktos moze polecic jakis adres?
Potrzebuje kupic przewód LgY 25mm^2 w trzech kolorach i najlepiej od razu zakuć oczka pod sruby z obu strony tychże. Montuje winde, ale przekaznik chce dac pod maska, wiec kable sa do przedluzenia.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Hurtownia Elektryczna, zaciskanie oczek na przewodach Kr

Postprzez Arreco » 08 cze 2019, 11:02

A tam gdzie kupujesz, nie ma takiej możliwości? albo tam gdzie montują takie sprzęty. Zaciskarka kosztuje do 100 ręczna, a tam gdzie przewijają silniki tylko pewnie 4paczek ;)
Nie wiem czy to ważne ale pamiętaj im krótszy kabel tym lepiej więc sobie dokładnie wymierz ;)
Opel Monterey 3.2 92'
Arreco
 
Posty: 110
Dołączył(a): 05 lut 2018, 17:27

Re: Hurtownia Elektryczna, zaciskanie oczek na przewodach Kr

Postprzez Arreco » 09 cze 2019, 11:13

ależ oczywiście, luz musi być ugięty przewód naciągnięty się będzie się tam przegrzewał ;)
Jak będę w okolicy krakowa to mogę podjechać mam na aucie hydrauliczną ;)
ale tak jak mówię najlepiej tam gdzie przewijają silniki albo jak zobaczysz że gdzieś w okolicy PGN czy im podobni usuwają awarie to kable czteropak i zrobią od ręki ;)
Opel Monterey 3.2 92'
Arreco
 
Posty: 110
Dołączył(a): 05 lut 2018, 17:27

Re: Hurtownia Elektryczna, zaciskanie oczek na przewodach Kr

Postprzez Jake » 10 wrz 2019, 22:37

Temat udało się załatwić w firmi KABEL na Wodnej 2 w Krakowie. Mega mili goście z obłsługi. Zamówiłem gotowe odcinki już zacisniete, potem dwa razy zmienila mi sie koncepcja, a kilka kabli okazało się za długich, wiec jeszcze dwa razy jeździłem do nich i pożyczałem zaciskarke zeby juz samemu sobie skrócić i zacisnąc przewód na samochodzie. :)2
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa


Powrót do Woj. małopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron